Як відомо, Йоаким та Анна, батьки Марії Діви, довго були безплідними і страждали від того, що не могли народити дитину. Вони молились роками й змогли пізнати щастя батьківства лише у літньому віці. У своїх проханнях до Господа, Анна та Йоаким пообіцяли, що віддадуть омріяну малечу на служіння Богові, хай тільки він подарував би їм омріяне дитя.

Читайте Різдвяний піст 2021-2022: календар харчування на кожен день

Подружжя було надзвичайно щасливим, коли на світ з'явилась дівчинка, яку вони назвали Марією. Донька пробула у рідному домі до трьох років й тоді Йоаким та Анна вирішили виконати свою обіцянку перед Господом.


Історія Введення в Храм Пречистої Діви Марії

Маленьку Марію відвели до Єрусалимського храму, щоб там вона вчилась служити Господові. Дівчинка сама увійшла в храм по п'ятнадцяти сходинках, а потім первосвященик відвів її в Святая Святих, куди не могли входити звичайні люди. Всі присутні в храмі були здивовані цією подією. Марія залишилася жити у церкві, а її батьки повернулися додому.

У храмі Пречиста Діва пробула до 12 років й потім залишила його, аби вийти заміж за святого Йосипа й виконати свою святу місію – стати Матір'ю Христа.

Актуально Українські віряни входять у Різдвяний піст 2021-2022: що не можна робити у цей період

Що не можна робити у Введення у храм Пресвятої Богородиці

  • У свято Введення категорично заборонена будь-яка праця. Здавна люди намагались завершити усі господарські роботи до цього дня, аби не оскверняти свято Богородиці.
  • Так, як свято припадає на період Різдвяного посту, то у нього не можна шуміти й веселитися. Проведіть цей час у спокої й гармонії.


Що не можна робити на Введення

  • Існує забобон, що зранку на Введення в Храм Пресвятої Діви Марії не можна пускати чужих людей у дім, адже вони можуть принести нещастя.
  • У цей день категорично забороняється укладати шлюби. Цього не можна робити під час усього Різдвяного посту, але в день Введення в храм Пресвятої Богородиці особливо. Також у свято не хрестять дітей.